KORTERIÜHISTU

KORTERIÜHISTULE PAKUME JÄRGNEVAID TEENUSEID

MURU NIITMINE

Steneco Haldus OÜ muru niitmise teenus korteriühistutele tagab, et ühistu hoovialad näevad välja korras ja hoolitsetud. Luues nauditava väliruumi, kus elanikel on meeldiv aega veeta.

LUME KORISTUS

Talvised tingimused võivad kujuneda väljakutseks, kuid Steneco Haldus OÜ lumekoristusteenus tagab, et teie korteriühistu teed ja platsid on ohutud ning ligipääsetavad.

PÄIKESEPANEELIDE PUHASTUS

Steneco Haldus OÜ päikesepaneelide puhastusteenus suurendab päikesepaneelide efektiivsust, tagades, et need on puhtad ja tolmuvabad.

KORISTUSTEENUS

Korteriühistutele suunatud koristusteenus tagab, et ühistu ühiskasutatavad alad, trepikojad ja muud ühised ruumid on alati puhtad ja korrastatud. Korrastatud ruumid loovad meeldiva elukeskkonna.

HEKKIDE LÕIKAMINE

Steneco Haldus OÜ hekkide lõikamise teenus säilitab korteriühistu aedade esteetilise välimuse. Meie kogenud meeskond tagab, et hekid on korrektselt kärbitud, et luua naabruskonnale visuaalselt atraktiivne ja hooldatud väljanägemine.

REMONDITÖÖD

Steneco Haldus OÜ remonditeenused on suunatud korteriühistute vajadustele, hõlmates kõike väiksematest hooldustöödest kuni suuremate renoveerimisprojektideni. Pakume usaldusväärseid remondilahendusi, mis aitavad säilitada korteriühistu vara seisukorda ja väärtust.

AKENDE PESU

Steneco Haldus OÜ akende pesuteenus korteriühistutele tagab kogu hoone akende kristallselge läike. Meie professionaalsed aknapesijad kasutavad tõhusaid puhastusmeetodeid, eemaldades tolmud ja mustuse. See teenus mitte ainult ei para hoone välisilmet, vaid tagab ka elanikele parema valguse ja visuaalse naudingu.

RAAMATUPIDAMISTEENUS

Raamatupidamisteenust pakume täislahendusteenusega.


Steneco Haldus OÜ
Registrikood: 16889808

Tatari 56, Tallinn

info@stenecohaldus.ee

+372 55587252

Jälgi meid sotsiaalmeedias