ERAKLIENT

ERAKLIENDILE PAKUME JÄRGNEVAID TEENUSEID

MURU NIITMINE

Rohelise muru ilu algab regulaarse niitmisega. Steneco Haldus pakub muru niitmisteenust, tagades hooldatud ala korrektne väljanägemine.

LUME KORISTUS

Talvised tingimused võivad tekitada mitmeid väljakutseid, eriti lume kogunedes. Steneco Haldus OÜ pakub lumekoristusteenust, mis hõlmab nii teede kui ka alade puhastamist lume ja jää eest. Meie meeskond tagab kiire ja tõhusa lumekoristuse, tagades, et teie vara oleks ohutu ja ligipääsetav ka kõige raskemates ilmastikutingimustes.

PÄIKESEPANEELIDE PUHASTUS

Optimeerige päikesepaneelide tõhusust meie professionaalse puhastusteenusega. Steneco Haldus tagab, et teie päikesepaneelid on puhtad ja vabad tolmust ning muudest saasteainetest, tagades seeläbi parema energiatootmise.

KODUKORISTUS

Teie kodu on teie kindlus ja selles peaks valitsema puhtus ja mugavus. Steneco Haldus OÜ pakub kodukoristusteenust, mis hõlmab mitmekülgset puhastust kõigis tubades. Meie professionaalne koristustiim tagab, et teie kodu särab puhtusest, luues nauditava ja tervisliku elukeskkonna.

AKENDE PESU

Steneco Haldus OÜ professionaalne akende pesuteenus on suunatud klaaspindade puhtuse tagamisele, lisades ruumidele sära. Meie kogenud meeskond kasutab kvaliteetseid puhastusvahendeid ja tehnikat, et eemaldada efektiivselt tolmu, mustust ja muid saasteaineid. Akende pesu mitte ainult ei suurenda interjööri valgustust, vaid parab ka üldist visuaalset esteetikat, luues ruumis avarama ja meeldivama atmosfääri. 

TORUTÖÖD

Steneco Haldus OÜ torutööde teenused on suunatud eraklientidele, kes vajavad usaldusväärset ja professionaalset lahendust toruprobleemidele. Meie kvalifitseeritud torulukksepad pakuvad laia valikut teenuseid, alates torude paramisest ja asendamisest kuni torustiku paigaldamise ja hoolduseni. Olgu tegemist lekke kõrvaldamise, segisti paigaldamise või torude ummistuste lahendamisega, Steneco Haldus OÜ on teie usaldusväärne partner, kes tagab teie kodu torustiku sujuva toimimise.

Steneco Haldus OÜ
Registrikood: 16889808
Tatari 56, Tallinn

info@stenecohaldus.ee

+372 55587252

Jälgi meid sotsiaalmeedias